fbpx

EVENTOVÁ A SVATEBNÍ AGENTURA

Vytváříme eventy, na které se nezapomíná.

Konference

Předejte vědomosti širokému publiku.

Semináře a workshopy

Vzdělávání je dalším krokem k úspěchu.

Veletrhy

Zviditelnění a navázání nových kontaktů.

Business snídaně

Zpříjemněte si navazování nových kontaktů a obchodů.

 

Služební cesty

Pracovní cesta tam a zase zpátky.

Meeting

Profesionální služby na špičkové úrovni.

Nic není nemožné, vše přizpůsobíme přesně podle vašich představ.

Konference

 

.Podstatou konference je sdělit důležité informace širokému publiku napříč různými obory. Stejně jako u ostatních akcí pořádaných pro větší množství lidí je jedním z nejdůležitějších faktorů výběr vhodného místa konání. Konferenci uskutečníme v rámci celé České republiky
a díky dobrým vztahům s dodavateli máme široké možnosti. Kompletně zajistíme celou akci podle vašich požadavků. K dispozici máte také technické vybavení, tlumočníky a doprovodný program, kde vám můžeme nabídnout propagaci a výrobu tiskovin. Měli už jste prezentaci ve 3D formátu? Nebo co zkusit oživit Vaše prezentování videomappingem?

Semináře a workshopy

 

Semináře a školení jsou dobrou volbou k získání nových informací a rozšíření si vzdělání. Důležitými faktory při organizaci semináře je nejen vhodný vyučující, ale také správně zvolený termín a místo konání, tím si zajistíte, že se bude moct účastnit více lidí. Každý seminář, který organizujeme vychází z individuálních potřeb a požadavků našich klientů.

Veletrhy

 

Chcete se zúčastnit veletrhu a potřebujete poradit? Jsme tu pro vás. Zorganizujeme s Vámi účast na veletrhu a dodáme potřebné materiály k propagaci, které budou odpovídat Vaším požadavkům a také kapacitě veletrhu. Díky naším doprovodným službám není problém ani tisková produkce či reklamní materiály k propagaci veletrhu. Budete potřebovat zajistit hostesky?

Business snídaně

 

U dobrého jídla se obchody uzavírají již dlouhou dobu, ale business snídaně jsou teď novým trendem. Zorganizujeme ji i ve Vaší společnosti, případně vybereme vhodnou restauraci či kavárnu nebo najdeme takové prostory, které vám budou vyhovovat a navodí příjemnou atmosféru. Snídaně jsou základem úspěšného dne, a ještě více podnikání

Služební cesty

 

Bezpečnost, spokojenost a pohodlí našich klientů i zaměstnanců jsou pro nás prioritou. Před odjezdem na služební cestu je nutné mnohé zařídit, my to uděláme za vás. Zefektivníme vaše služební cesty, abyste neztráceli čas ani peníze. Najdeme nejvhodnější dopravu, zajistíme ubytování včetně pracovního zázemí a třeba i místa na pracovní jednání. Jsme tu pro vás a vy se můžete soustředit pouze na práci a důležité věci. Kam vede Vaše příští cesta?

Dotaz či nezávazná poptávka?

Na vše rádi odpovíme.
Těšíme se na Vaši zprávu!

Happy Production spol. s r.o.
Klínová 1965/8
182 00, Praha 8 – Libeň

IČ: 07096976
DIČ: CZ07096976

 

PETR LÍZÁLEK
petr@happyproduction.cz
+420602339569

MARTINA MELÍŠKOVÁ
martina@happyproduction.cz
+420605292279

PAVLÍNA NOVOTNÁ
pavlina@happyproduction.cz
+420721981184

PETRA MELÍŠKOVÁ
petram@happyproduction.cz
+420607129015

 

Odesláním souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů.