fbpx

EVENTOVÁ A SVATEBNÍ AGENTURA

Vytváříme eventy, na které se nezapomíná.

Zaměstnanecká porada

Setkání celé společnosti.

Teambuilding

Podpořte dobře fungující tým v přátelské atmosféře.

Firemní zájezdy

Motivace k lepším výkonům.

Vánoční večírek

Oslavte vánoční čas.

Akce pro klienty

Spokojení klienti jsou prioritou.

firemní akce

Zlepšují komunikaci, vztahy a zvyšují produktivitu zaměstnanců.

Nic není nemožné, vše přizpůsobíme přesně podle vašich představ.

Zaměstnanecká porada

 

Firemní porady jsou běžnou, ale přesto velmi důležitou součástí dění ve firmě. Zorganizujeme pravidelné porady, poradíme catering, připravíme vhodné technické vybavení a zařídíme vše co bude potřeba tak, aby se Vaše porady staly efektivnější a úspěšnější. Pokračovat můžete fajn společně stráveným časem při společné večeři nebo sportovní aktivitách. Co se bude líbit vašim zaměstnancům?

Teambuilding

 

Budování dobrých vztahů je potřeba pro úspěšný chod každé společnosti. Teambuilding je k tomu jako dělaný. Jako zaměstnavatel máte možnost poznat své zaměstnance z jiného úhlu a zaměstnanci mají možnost lépe poznat své kolegy a utužit tak přátelské vztahy a posílit vzájemnou spolupráci. Jsme kreativní při volbě aktivit a celý program stavíme na co největším přínosu pro vaše zaměstnance. Nebojíme se velkých výzev, připravíme adrenalinové zážitky, vědomostní hry nebo vám zorganizujeme teambuilding například ve stylu divokého západu?

Firemní zájezdy

 

Firemní zájezdy jsou dobrou cestou k motivaci zaměstnanců a obchodních zástupců v podávání vyšších výsledků, je to ideální forma odměny. Podle Vašich představ a rozpočtu sestavíme nabídku a vy si poté vyberete ty, které se Vám budou nejvíce líbit.

Vánoční večírek

 

Předvánoční čas je krásný, ale také velmi náročný, proto svěřte přípravy vánočního večírku nám. Jako první s vámi vybereme vhodné místo, tak aby odpovídalo počtu zaměstnanců, Vaší představě a zachovalo tak příjemnou atmosféru, jakou si večírky žádají. Klasický či tematický večírek? Sestavíme program, zajistíme hudební doprovod, stylové dekorace jsou samozřejmostí a vše co k tomu patří jako karaoke, soutěže a spousta další zábavy. Nezapomeneme ani na dobré jídlo a pití, bez kterých se žádný večírek neobejde. Zařadit můžeme také kulinářské zážitky či speciální ochutnávky. Nechce si od nás připravit firemní vánoční večírek na klíč a oslavte tak zakončení dalšího úspěšného roku.  

Akce pro klienty

 

Chcete odměnit své klienty a nevíte jak? Svěřte tento úkol do našich rukou a úspěch budete mít jistý. Díky naší dlouholeté praxi z pořádání eventů všeho druhu máme také široké možnosti kontaktů a víme, co se pro konkrétní akci hodí nejvíc. Doladíme s vámi detaily
a věříme, že spokojenost bude na všech stranách. Koncert nebo společný kurz vaření? Pojďme vybrat aktivity pro vaše klienty…

Dotaz či nezávazná poptávka?

Na vše rádi odpovíme.
Těšíme se na Vaši zprávu!

Happy Production spol. s r.o.
Klínová 1965/8
182 00, Praha 8 – Libeň

IČ: 07096976
DIČ: CZ07096976

 

PETR LÍZÁLEK
petr@happyproduction.cz
+420602339569

MARTINA MELÍŠKOVÁ
martina@happyproduction.cz
+420605292279

PAVLÍNA NOVOTNÁ
pavlina@happyproduction.cz
+420721981184

PETRA MELÍŠKOVÁ
petram@happyproduction.cz
+420607129015

 

Odesláním souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů.