fbpx

EVENTOVÁ A SVATEBNÍ AGENTURA

Vytváříme zážitky, na které se nezapomíná.

 

Svatba je jedinečný zážitek v našem životě a je to den, který je pro spoustu lidí tím nejdůležitějším v jejich životě, a proto i tato oslava musí být tolik speciální.

V minulosti si lidé tolik neuvědomovali, kolik práce a starostí zařízení svatby obnáší, postupem času se však toto změnilo a čím dál tím více lidí hledá pomoc s organizací jejich speciálního dne.

Plánování svatby totiž není jen tak něco, vyžaduje to trénink, trpělivost, a především znalosti odvětví, protože vše musí být promyšleno do posledního detailu.

Pokud jsme Vás stále nepřesvědčili, tak zde máte 10 důvodů, proč nebýt na zařizování svatby sami. 

1. Řešení problémů

 

Plánování svatby je neustálý proces řešení různých druhů problémů, jenže pokud na to nejste sami, tak vaše problémy budou vyřešeny, ale zároveň se jim bude i předcházet. Svatební koordinátor má zkušenosti a ví, jak takovým problémům předejít. A Vy ani nemusíte postřehnout, že nějaký problém nastal. 

2. Ucelení vize

 

Když jde o svatby, tak má každý spoustu představ, anebo je naopak v něčem bezradný. Váš svatební koordinátor Vám pomůže tyto představy zkombinovat do té jedné ideální nebo Vám poskytnout své nápady, když nevíte, jak například něco skloubit. Zařídí, aby k sobě vše pasovalo a Váš den tak mohl být překrásný. 

3. Kontakty

 

Při organizování svatby je dobré vědět, který dodavatel je spolehlivý, kam se obrátit, pokud je potřeba nějaké speciální povolení nebo jak efektivně zrealizovat nějaký doprovodní program. Tyto znalosti koordinátoři samozřejmě mají a Vy budete ušetřeni před nekonečnými emaily a telefonáty. 

4. Časové rozvržení

 

Správně navrhnout a následně dodržet časový rozvrh je těžké, obzvláště v den, kdy se máte vdávat/ženit, dokonce i samotné koordinátorky si svou vlastní svatbu raději nechají naplánovat. Nikdo přeci nechce dvě hodiny před obřadem řešit správně postavené židle, hudbu nebo jestli už dorazily květiny. 

5. Vyjednávač

 

Občas je pro partnery opravdu těžké, aby se na něčem shodli, a proto je koordinátor takový prostředník, který se snaží všechna přání spojit a zároveň vylepšit. Nikdo se nechce při plánování svatby rozejít. 

6. Budget

 

Chcete krásnou svatbu, ale nemáte na ni miliony? Svatební koordinátor Vám spoustu peněz ušetří
a pomůže Vám, abyste měli na svatbě vše, co si přejete a zároveň se vešli do určené částky. 

7. Spokojenost všech

 

 Každá nevěsta s ženichem si přejí, aby byli spokojeni i jejich hosté a byl to pro všechny nezapomenutelný den. Proto Vám pomůže vybrat zábavu tak, aby se zabavili všechny věkové kategorie hostů a každý měl své pohodlí. 

8. Rodinné problémy

 

Svatby jsou často spojeny se spoustou lásky, ale bohužel i nenávisti, žárlivosti a předsudků. Nechte nás Vám pomoci tyto problémy vyřešit a pomoci Vám tento tlak zvládnout, jsme tým! 

9. Užijte si zasnoubení

 

Díky této pomoci se můžete více věnovat sami sobě. Nikdo nechce sedět u počítače do pozdních hodin
a vyhledávat květinářství, catering atd…nemusíte ani sama řešit zasedací pořádek, zatímco Vašemu snoubenci už půjde hlava kolem. 

10. Udělejte si z přípravy svatby zábavu

 

 Podle nás je nejdůležitější tento bod, protože je o té radosti a díky tomu, že na to nebudete sami a nebudete pohřbení hromadou starostí, tak si budete moci plánování svatby užívat společně plnými doušky.